

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 1kV |
| Input Voltage Range | 0 - 12 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 3.5kV |
| Width | 43.2mm |
| Depth | 21.6mm |
| Length | 71.1mm |
| Series | F Series |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
TEN 6-11015WIRH
RP30-2415DEW
TEN 3-2411WI
HRL3024S1K0P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00