

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 660mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | Encapsulated |
| Isolation Voltage | 3000 (Minimum)V dc |
| Length | 79mm |
| Depth | 22mm |
| Width | 34mm |
| Series | DTE10 |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Maximum Temperature | +105°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 86% |
TEN 60-2412WIR
TSR 1-2433E
THN 30-4813WI
TEN 60-4815WIR
THN 10-2422WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00