

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Module Type | Signal Converter |
| Input Signal Type | Current |
| Output Signal Type | Current |
| Input Range | 4 - 20mA |
| Output Range | 4 - 20mA |
| Supply Voltage | 30V dc |
| Hazardous Area Certification | ATEX, IECEx |
| Series | ACT20P |
7000-31261-0000000
3RS7020-1ET00
PCL45-USB/RS
S1SD-1AI-1U.3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00