

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Module Type | Signal Converter |
| Input Signal Type | Voltage |
| Output Signal Type | Current |
| Input Range | = 28V dc |
| Output Range | 60mA |
| Supply Voltage | 24V dc |
| Hazardous Area Certification | ATEX, IECEx, SIL |
| Series | ACT20X |
BPX000E-10-1A
2810612
CI45-114-01000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00