

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Remote I/O Module |
| Series | IL PN BK DI8 DO4 2TX-PAC |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Type | Digital |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Output Current | 2 (Per Channel) A, 4 (Per Module) A |
| Application | Communication |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 120 x 11.5 x 76 mm |
6ES7590-1AE80-0AA0
6ES7531-7NF00-0AB0
NX-TS3201
6ES7321-1BH50-0AA0
6FE12426TM200BB1
6ES7193-6BP00-2BA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00