

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 2787 |
| Electrical Phase | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Input Voltage | 90 - 264 V ac / 130 - 240V dc |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 10A |
| Power Rating | 240W |
| Depth | 130mm |
| Width | 50mm |
| Height | 130mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| MTBF | 1200000h |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Output Voltage Adjustment Range | 24 - 28V |
| Ripple And Noise | 70mV Pk-Pk |
| Efficiency | 95.2% |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
DRB240-24-3-A0
LWR1601-6EG
6EP3310-6SB00-0AY0
TSP 360-124 WR
1SVR427032R0000 CP-E 24/2.5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00