

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 6 m |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 104.9mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Metal |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Switching Frequency | 1.6Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 150 mA |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Switching Frequency | 1.6 Hz |
IME18-20NNSZC0S
IME12-04BPSZWDS
XS8D1A1PAM12DIN
BES516-325-G-E5-C-S4
XX518A3PAM12
NBN25-30GM50-E2-V1
E2B-M18LS08-WP-C1 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00