

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 500 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 64mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Switching Current | 150 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Standards Met | EN 60947-5-7, IEC 60068-2 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Switching Frequency | 9.6 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 9.6Hz |
Bi1-EH04-AP6X-V1331
E2E-X4MB1T8-M1
E2A-S08KS02-M5-B2
E2B-S08KN02-MC-B1
E2E-X4MC18 2M
IME12-08NNOZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00