

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 250bar |
| Accuracy | ± 0.25 % |
| Output Type | NO/NC, PNP/NPN |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 18 - 33 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP6K6K / 6K7 / 6K9K |
PMP11-AA1L1PBWBJ
PBT-RB010SGTSSNAMA0Z
XMLA300E2S11
PMP11-AA1L1MBWUJ
XMLA004A2S11
7MF1565-3BG00-1AA1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00