

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 54mm |
| Mounting Type | Non Flush |
| Housing Material | Chrome Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Shielding | Unshielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | NI 15U |
IME08-2N5NSZW2K
IFFM 08P1701/O1L
XS1M30MA250K
IMF12-08NPSNC0S
XS512B1PAM12
Bi1.5-EG08-AP6X-V1131
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00