

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 54mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Chrome Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Series | NI 10U |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
NMB2-12GM55-E0-FE
IM12-04NNS-ZW1
IME08-04NPOZC0S
IME08-02BNSZW2K
XS218SAMAL5
DW-AD-509-M18-390
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00