

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 57mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Switching Current | 150 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | BI 2U |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
E2A-M12LN05-M1-B1-TP
CM18-08BPP-EC1
BES M08MI-PSC20B-BV02
XXV18B1NAM12
E2E-X15C130-M1
BES R04KC-NSC15B-EV05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00