

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 8.2 V dc |
| Length | 62mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 8.2V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Switching Current | 1.2 mA |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | BI 10 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS8D1A1PAM12
NBB1,5-F79-E2
BES M12MG-PSC80F-S04G
IME08-1B5NSZW2K
BES Q08ZC-PSC30B-S49G
E2B-S08KN04-WP-B1 2M
IM18-08NPS-ZWB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00