

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 15 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac/dc |
| Length | 114mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | PBT |
| Width | 40mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | BI 15 |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Switching Current | 400 mA |
| Depth | 40mm |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2F-X2F1 2M
IQ12-04BPSKT0S
IFRM 12P3701/L
XS112BLPAM12
XS912R4PAM12
IME18-12NNOZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00