

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M20 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Block |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 65 V dc |
| Length | 114mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 40mm |
| Housing Material | PBT |
| Maximum DC Voltage | 65V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Switching Current | 100 mA |
| Series | BI 15 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 40mm |
| Switching Frequency | 150 Hz |
IME12-08NPSZC0SS57
BES 516-324-SA56-E5-C-S49
LDP1PA2DU24
EI3010PPOSS-1
IQ08-02BPSKR9SS12
BES R04KC-PSC15B-EV02
IME12-02BPSZU3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00