

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 - 24 V |
| Type | Digital |
| Number of Channels | 2 |
| Units Measured | Days, Hours, Minutes, Seconds |
| Segment Length | 1 s |
| Contact Configuration | DPDT |
| Height | 90.1mm |
| Depth | 69.2mm |
| Memory Spaces | 84 |
| Battery Life | 10yr |
Selekta 170 top 2 24V
SELEKTA 172 TOP 3
TR609 top 2S
12.01.8.230.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00