

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 14 m |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | 3-Terminal Screw |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | <2 ms |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | PBT |
O200.SL.T-GW1J.72NV/F160
UC40-11311H
GRTE18-N2447
WL9-3P3030S01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00