

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 300 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4-Pin M8 Connector |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
WL2SG-2P3235
GSE2S-E1311
BOS 23K-GI-RD10-S4
WL9M4-3P2232
RAY10-AB4CBLA00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00