

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Compact |
| Detection Type | Through Beam (Receiver) |
| Detection Range | 30 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | <2 ms |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
GL50-RT/32/40A/98A
GTB20G-24111160ZZZ
OG050U.R-GW1O.7WL
DT35-B15251
VTF18-3F1840
VL18-3F3840
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00