

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 25 mm |
| Body Style | Block |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 36 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67, IP69K |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 40mm |
| Housing Material | PBT |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 55Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 72.9mm |
| Switching Current | 4 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 55 Hz |
| Series | OsiSense XS |
IME18-08NPOZC0S
IME12-04BPSZC0SS71
BES R03KC-PSC30B-EP02
NBB2-12GM50-E2-V1
IME12-04BPSZW5K
E2E-X12B3DL18-M1
IMF30-15BPPNC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00