

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 - 240 V ac/dc |
| Length | 52mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 240V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 17mm |
| Maximum Switching Frequency | 3 kHz, 25Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 3 kHz, 25 Hz |
| Series | XS |
| Switching Current | 200 mA |
IM12-04BPS-ZCK
XS630B1PAL2
CQ28-10NPP-KW1S05
ICB30L50F15M1IO
E2E-X3D1-M1GJ
BES M12ME-PSC40B-S04G-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00