

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XCSE |
| Actuator Included | Yes |
| Range | Preventa |
| Safety Contacts | NO/NC |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Depth | 44mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Length | 146mm |
| Width | 98mm |
3SE5312-0SG11
440G-T2NBBPH-2R
AZM170SK-11ZRKA-24VAC/DC
AZM 170-02ZRK 24 VAC/DC
3SE5322-0SL21
XCSLE2727512
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00