

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Safety Contacts | NO/2NC |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | M20 |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| Range | Preventa |
| IP Rating | IP67 |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Number of Head Directions | 8 |
| Series | XCSB |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 44mm |
| Maximum Current | 6A |
| Width | 52mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Length | 113.5mm |
AZ16-02ZVK-M20
F3S-TGR-KHL3
106825 LS-S11-120AFT-ZBZ/X
106819 LS-11-ZB
F3S-TGR-KHL1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00