

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Connection Type | M20 |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP67 |
| Series | XCSA |
| Depth | 114mm |
| Length | 40mm |
| Maximum Operating Temperature | 70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 44mm |
3SE5232-0RV40
HS1T-VC44ZM-G
178144 LS-11S/RR-M12A
HS5L-VC44M-G
D4NL-2HFG-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00