

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 9W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±375mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage Adjustment Range | ±11.88 V dc, ±12.12V dc |
| Package | SIP 8 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Length | 21.8mm |
| Depth | 11.2mm |
| Width | 9.6mm |
| Series | TMR 9 WI |
| Load Regulation | 0.01 |
| Standards Met | cULus Listed, IEC/EN 60950-1, UL 60950-1 |
| Efficiency | 88% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
THD 12-2411WI
CCG1R5-12-12DF-RS
TRI 10-1223
TEN 40-4812WIE
TEN 40-4815E
R5M-243.3S/SMD
THN 10-2425WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00