

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 2.66A |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 112mm |
| Width | 63.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 34.1mm |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
PBA150F-12-N
MPM-30-15ST
RSP-200-3.3
116-020025G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00