

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 160 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 110 Vdc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Series | THN 20WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Medical Approved | No |
TEN 30-4813WIN
REC15E-2412SZ
TEL 10-1215
THN 20-2423
TIM 3.5-2415
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00