

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±5V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 9 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | ±600mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 5kV ac |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 31.8mm |
| Railway Approved | No |
| Series | THM 6WI |
| Load Regulation | 0.01 |
| Maximum Temperature | +88°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | Yes |
| Efficiency | 84% |
THN 30-4811WI
TEN 40-2411E
TMDC 20-7218H
THR 40-7213WI
TSR 1-4865WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00