

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 30W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 6A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 5kV ac |
| Length | 50.8mm |
| Width | 25.4mm |
| Series | THM 30 WI |
| Medical Approved | Yes |
| Standards Met | IEC/ES 60601-1, ISO 13485, ISO 14971 |
| Efficiency | 89% |
TEN 15-2412WI
MGJ2D152005SC
CCG3-24-05SF-RS
TVN 5-2411WI
TES 1-0521V
i7C4W008A120V-003-R
TMDC 40-2411
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00