

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±125mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
| Depth | 10.5mm |
| Length | 31.8mm |
| Series | THB 3 |
| Railway Approved | No |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | Yes |
SUCW100515C
THL 6-2415WISM
TMR 12-2422WI
CCG1R5-12-05SF-RS
TDR 2-2413SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00