

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±83mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 14 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 8.45mm |
| Length | 18.9mm |
| Series | TDR 2 |
| Load Regulation | ±1% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 84% |
TEN 8-4811WI
SUCS102405B
THR 3-7212WI
QHL300300S28
TMDC 10-7223H
TMR 6-2411WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00