

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 10bar |
| Accuracy | 1.5 % |
| Output Type | I2C |
| Media Measured | Gas, Liquid Level |
| Supply Voltage | 5 V |
| Interface | I2C |
| IP Rating | IP67 |
XMEP100BV11F
P-2000-102G-15-BN
PMP21-AA1U1UBWJJ
PBT-RB400SG1SSNALA0Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00