

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 50psi |
| Accuracy | 0.1 % |
| Output Type | Current Output |
| Process Connection | 1/4 in - 18 NPT Male |
| Electrical Connection | Packard Connector |
| Response Time | 0.1 ms |
| Series | D5100 |
| Supply Voltage | 9 - 30 V |
| Housing Material | 316L Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
2051CD4A22A1BB4K1M5
PBT-RB010SGESS0AMA0Z
404366/000-489-405-504-20-61/000
PMP11-AA1U1QBWJJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00