

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Absolute, Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 300psi |
| Media Measured | Gas, Liquid |
| Electrical Connection | Ribbon Cable |
| Maximum Current | 1.5 mA |
| Series | MEAS 86 Series |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
3100B1600S2TE000
PMC21-AA1U1CBWWJA
401001/000-460-405-523-20-601-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00