

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 1.2W |
| Coil Resistance | 119 Ω |
| Contact Configuration | SPDT |
| Switching Current | 30A |
| Maximum Switching Current DC | 20 A |
| Mounting Type | Plug In |
| Terminal Type | Plug In |
| Approvals | RoHS Compliant |
| Standards Met | RoHS Compliant |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Depth | 15.5mm |
| Length | 23mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | Micro Relay A |
| Height | 25.4mm |
V23134J0052D642 7-1393303-3
DG19-3021-35-1012-11
V23074A1002A403 3-1393292-8
V23134A1052C643 5-1393302-8
1-1414286-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00