

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 1.32W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | 3.135 - 3.63V dc |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Series | CCG |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
CC3-1205SF-E
CC1R5-1205SF-E
TMDC 20-7223H
REC5-2412DRWH4/A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00