

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Height | 91.5mm |
| AC or DC Operation | AC |
| Power Consumption | 14.5W |
| Width | 91.5mm |
| Depth | 25.5mm |
| Maximum Current | 70mA |
| Termination Type | Lead Wire |
| Air Flow | 49.3m³/h |
| Dimensions | 92 x 92 x 25mm |
| Noise Level | 39dB |
| Fan Speed | 2250 rpm, 2750rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Bearing Type | Sleeve |
3414NHH-KR1
W4S250-CA02-02
9G1224E1D011
RG125-19/14N/2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00