

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 1bar |
| Maximum Pressure Reading | 10bar |
| Output Type | Relay |
| Media Measured | Air, Heating Oil, Hydraulic Fluid, Turpentine |
| Process Connection | G1/4 |
| Electrical Connection | DIN 46350 Connector |
| Maximum Current | 4 A |
| Series | 0184 |
| Supply Voltage | 250 V |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| IP Rating | IP65 |
XMLP001GL71F
3100R0160S01B000
NPI-19M-050A2
XMLBM02V2S11
ME1-6-M-B35D-1-4-D 2130X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00