

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Liquid |
| Device Type | Electromagnetic |
| Minimum Flow Rate | 0 m/s |
| Maximum Flow Rate | 10 m/s |
| Pipe Diameter Range | 3 in |
| Connection Type | DN80 |
| Maximum Pressure | 16bar |
| Material | Carbon Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | SITRANS F M |
SLI-1000 Liquid Flow Meter
PF3A712H-F20-FS
SFTE-1U-Q4-B-2.5K
FTMG-ESR40SXX
PFMV303-MLG
HAFUHM0010L4AXT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00