

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Type | Digital |
| Number of Channels | 2 |
| Units Measured | Hours, Minutes, Seconds |
| Segment Length | 24 h |
| Contact Configuration | SPDT |
| Height | 83mm |
| Depth | 70mm |
| Memory Spaces | 28 |
SELEKTA 172 TOP 3
01.76.1001.1
12.A1.8.230.0000 NFC
02.76.1002.1
12.22.8.230.0000
03.61.0001.1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00