

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Length | 20m |
| Propagation Mode | Multi Mode |
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Core Diameter | 50/125µm |
| Number of Cores | 2 |
| Sheath Colour | Green |
| Fibre Type | OM2 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Attenuation | 2.7 dB |
| Sheath Material | FRNC |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Pulling Tension | 1200N |
| Minimum Bend Radius | 90 mm |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00