

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 480 V ac |
| Current Rating | 39.9 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | PM240-2 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 200Hz |
| STO | No |
| Drive Type | AC |
| Function | AC Drive |
| Overall Length | 140mm |
| Special Features | IP20 Terminal Protection |
| Overall Width | 355mm |
| Standards Met | CE, UL |
| Overall Depth | 165mm |
VFD2A7ME43AFSAA
6SL3210-1PE23-3AL0
6SL3210-1PE31-5AL0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00