

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 18.2 A, 21.5 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SINAMICS G120C |
| Field Bus Communication Type | Profinet |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 550Hz |
| STO | Yes |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | No |
| Overall Length | 196mm |
| Standards Met | CE, c-tick, cULus |
| Interface | Ethernet/IP, PROFINET |
| Overall Width | 100mm |
| Overall Depth | 208mm |
3G3MX2AB007ECHN
185809 DC1-127D0FN-A20CE1
6SL3520-1XD01-5AF0
FC-101P5K5T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
VFD015EL43A
FR-F840-00083-E2-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00