

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 6ES7194 |
| Cross Sectional Area | 19.63 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Length | 15m |
| Sheath Material | PUR |
| Sheath Colour | Green |
| Connector 1 | M8 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 1 Number of Contacts | 4 |
| Connector 2 | Unterminated |
| Shielded/Unshielded | Shielded |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Cable Shape | Multicore |
| Fire Behaviour | Halogen Free |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Insulation Material | PE |
| Minimum Bend Radius | 20 mm |
| Outer Diameter | 5mm |
| Connector 1 Housing Gender | Male |
11751 RST 3-RKMWV/LED A 3-224/1 M
7004-12241-6151000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00