

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 750:1 |
| Series | Sentron |
| Transformer Type | Window |
| Input Current | 750A |
| Output Current | 1 A |
| Overall Height | 84.1mm |
| Overall Width | 82.5mm |
| Overall Depth | 98mm |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +55°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Dimensions | 82.5 x 98 x 84.1 mm |
| For Use With | Sentron Power Monitoring Devices |
CT132TRAN100A-4/20MA
XM19-395151S000000
METSECT5CC020
CTSCMICRO19-200/5-T-S
CT143M400/5-5/0.5-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00