

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 600:5 |
| Series | Sentron |
| Transformer Type | Window |
| Input Current | 600A |
| Output Current | 5 A |
| Overall Height | 84.1mm |
| Overall Width | 82.5mm |
| Overall Depth | 98mm |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +55°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Dimensions | 82.5 x 98 x 84.1 mm |
| For Use With | Sentron Power Monitoring Devices |
CT143M150/5-2.5/1-001
HO 100-S/SP30-0100
CT164M500/5-5/0.5-001
DHR 400 C420
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00