

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V |
| Secondary Voltage Rating | 230V |
| Power Rating | 1kVA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | 1 |
| Length | 144mm |
| Width | 152mm |
| Depth | 132mm |
| Dimensions | 144 x 152 x 132mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Weight | 14kg |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00