

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V |
| Secondary Voltage Rating | 24V |
| Power Rating | 0.5kVA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | 1 |
| Length | 121mm |
| Width | 122mm |
| Depth | 134mm |
| Dimensions | 121 x 122 x 134mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Weight | 7kg |
2CSM228555R0812 TS10/12-24 C
4AM3842-5AT10-0FA0
2CSM228765R0802 TM30/24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00