

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 40:1 |
| Series | SIRIUS |
| Transformer Type | Toroidal Ring |
| Input Current | 40A |
| Output Current | 500 A |
| Overall Height | 64mm |
| Overall Width | 201mm |
| Overall Depth | 207.5mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| For Use With | Fault Current Monitoring |
| Dimensions | 201 x 207.5 x 64 mm |
XN25-205031S000000
HO 60-NP-0100
1SVR450117R5100 CM-CT 300/5
2CCA880108R0001 CMS-101CA 40A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00