

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Voltage Sensing Range | 24 - 240V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Height | 100mm |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 91.6mm |
| Dimensions | 91.6 x 17.5 x 100mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Spring |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
K8AK-AS3 100-240VAC
3UG4632-1AA30
3UG4625-1CW30
3UG4622-2AW30
1SVR550801R9300
IK 9270.11 AC 220-240V 0.1-15A Tv = 0.1-20S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00